تماس با ما

پذیرش آگهی و تماس با بخش بازاریابی :

عمده فروشی آنلاین صالح آباد در نظر دارد تا با پوشش حداکثری کالا و اجناس توزیع شده در بازار گامی مهم و ارزنده در جهت تحقق اهداف خویش برداشته و با کم نمودن فاصله عرضه و تقاضا و حذف واسطه های فروش و افزایش قیمت کالا، شما را با قیمت‌های حقیقی و دست اول محصولات مواجه نماید و پروسه خرید را برای شما تسهیل نماید. شما فروشنده و عرضه کننده‌ی عزیز چنانچه تمایل به درج آگهی محصولات خود در سامانه تبلیغاتی صالح آباد را دارید از طریق دکمه‌ی زیر و یا تلفن تماس کارشناس بازاریابی در ارتباط باشید.سایر کارشناسان صالح آباد

مراجعین گرامی سامانه تبلیغاتی صالح آباد صفحه تماس با ما به منظور ارتباط و تعامل دوطرفه با شما بزرگواران در نظر گرفته شده است و شما می‌توانید نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با کارشناسان سامانه صالح آباد مطرح کنید.


کـارشناس تبلیغات و بازاریابی


ارتباط با واحد تبلیغات و فروش سامانه صالح آباد


پاسخگو تلگرام


کـارشــــناس امور فروشندگان


احراز هویت و امور مربوط به فروشندگان همکار


پاسخگو تلگرام


روابـــط عمومی و ثبت شکایات


روابط عمومی و امور مشتریان مجموعه صالح آباد


پاسخگو تلگرام


کارشناس شبکه‌های اجتماعی


پشتیبانی شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تویتر


پیج اینستاگرام


کارشناس بخش فنی (وبسایت)


مشکلات و پیشنهادات فنی را در میان بگزارید.


پاسخگو تلگرام


تماس با فروشندگان کالا :

بدلیل تعدد همکاران ما در بازار عمده فروشی صالح آباد و همچنین تنوع بسیار  بالای محصولات معرفی شده در این وبسایت، ما ناگزیریم تا ارتباط شما مشتریان عزیز را مستقیماٌ به واحد های فروش محصولات این بازار برقرار نمائیم. ازین رو شما مشتریان عزیز می توانید به منظور دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون محصول انتخابی خود اعم از قیمت محصول، ثبت سفارش و نحوه ارسال آن به صفحه خرید محصول مورد نظر خود وارد شوید و از طریق شماره تلفن های موجود در صفحه، با واحد فروش هر محصول تماس برقرار نمائید.


ارتباط با بخش فنی :

شما می توانید جهت ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود در راستای بهبود کیفیت و کارائی مطالب این وبسایت از طریق فرم زیر و یا ایمیل سامانه با بخش طراحی و توسعه این وبسایت ارتباط برقرار نمائید.

ایمیل  : salehabad.org@gmail.com

ارتباط مستقیم با مدیریت بخش فنی

    captcha