معرفی محصولات روز بازار صالح آباد در کانال تلگرام @salehabad

قوانین و مقررات صالح آباد

قوانین و مقررات استفاده از صالح آباد

کاربرانی که قصد استفاده از خدمات سامانه تبلیغاتی صالح آباد را دارند، لازم است این ضوابط و شرایط را به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و یا درج آگهی خود در پایگاه اینترنتی و پلتفرم‌های زیر مجموعه تبلیغاتی سامانه صالح آباد نمایند. عضویت و درج آگهی در سامانه صالح آباد به منزله علم و آگاهی کلیه کاربران نسبت به ضوابط و شرایط خدمات مورد درخواست می باشد.

لازم به ذکر است که کاربران با درج آگهی، ثبت درخواست خدمات و یا عضویت در پلتفرم‌های مختلف سامانه صالح آباد، در واقع اعلام می نمایند که کلیه ضوابط و مقررات را مطالعه نموده و ملتزم به آن می باشند و طبق ماده ۱۰ قانون مدنی با درج آگهی و ثبت درخواست خدمات در سامانه در واقع قراردادی بین کاربر و صالح آباد منعقد می گردد که طرفین طبق ضوابط و مفاد ذیل متعهد به آن می باشند. لذا هرگونه ادعایی مبنی بر بی اطلاعی نسبت به ضوابط مسموع نمی باشد و صالح آباد در این خصوص مسئولیتی ندارد.

کاربرانی که قصد استفاده از خدمات سامانه صالح آباد را دارند، لازم است این ضوابط و شرایط را به طور کامل مطالعه کرده و سپس اقدام به عضویت و یا درج آگهی خود در بخش‌های مختلف این سامانه تبلیغاتی نمایند.

همچنین کاربر باید توجه نماید که این ضوابط و مقررات در طول زمان قابل تغییر است و این تغییرات در پایگاه اینترنتی (وبسایت)، شبکه‌های اجتماعی و ویدئویی صالح آباد به روز رسانی می گردد، لذا مسئولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات بر عهده کاربران می باشد.

ورود کاربران به ‏‌سامانه صالح آباد هنگام استفاده از خدمات ارائه شده توسط سامانه صالح آباد به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است.


قوانین عمومی استفاده از خدمات

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سامانه صالح آباد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سامانه به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

استفاده از سامانه صالح آباد به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. سامانه هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که بصورت فروشنده و یا خریدار از سامانه صالح آباد استفاده می‌نمایند.


قوانین کلی استفاده از سامانه صالح آباد

پایگاه اینترنتی، شبکه‌های اجتماعی و ویدئویی صالح آباد در راستای تسهیل معاملات و حذف واسطه‌ها طراحی گردیده است و در شرایط زیر خدمات مربوطه را ارائه می‌نماید. لذا این شرایط و قوانین به عنوان یک توافق الزام‌آور فی‌مابین کاربران سامانه و فروشندگان و خریداران می‌باشد و ضروری است قبل از استفاده از خدمات صالح آباد این شرایط را مطالعه فرمایید.

بدیهی است استفاده و خرید از این سامانه به منزله پذیرش این قوانین و مقررات است. لطفا در نظر داشته باشید که در صورت ایجاد هرگونه موضوع اختلافی،حقوق و تعهدات طرفین بر اساس مفاد ذیل تعیین می‌شود و ادعای ناآگاهی و عدم اطلاع از ضوابط و مقررات مسموع نخواهد بود و کاربر با استفاده از سامانه عملا به مفاد ذیل رضایت داده و اعتراضی در آینده نخواهد داشت.


واژگان و اصطلاحاتی که در قوانین و مقررات حاضر مورد استفاده قرار گرفته است دارای معانی به شرح ذیل می باشد:

 1. صالح آباد: نام و علامت تجاری ثبت شده در واحد مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال کشور (ساماندهی) می‌باشد که به عنوان ارائه دهنده خدمات و مالی اقتصادی در خصوص درج آگهی محصولات و فروشندگان بازار عمده است.
 2. سایت: منظور نام دامنه آدرس www.salehabad.org می باشد که در مالکیت حقیقی است.
 3. شبکه‌های اجتماعی: منظور شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام، پینترست، روبیکا، روبینیو و دیگر شبکه‌های اجتماعی زیر مجموعه برند است.
 4. شبکه‌های ویدئویی: منظور شبکه‌های ویدئویی نظیر آپارات، یوتیوب، نماشا، تماشا و دیگر شبکه‌های ویدئویی زیر مجموعه برند است.
 5. سامانه: مجموعه بستر‌های آنلاین تبلیغاتی نظیر وبسایت، شبکه‌های اجتماعی و ویدئویی تحت مالکیت برند که با ایجاد فضایی برخط برای کاربران امکان انجام معاملات بی واسطه را بین مشتری و فروشنده فراهم می‌نماید.
 6.  مشتری یا کاربر: مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که به دنبال خرید محصولات آگهی شده یا هرگونه استفاده از خدمات سایت صالح آباد اقدام کند.
 7. فروشنده: اشخاصی که محصولات و خدمات خود را در سایت صالح آباد آگهی نموده و به‌صورت غیرمستقیم به فروش می‌رسانند.
 8. قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران: منظور کلیه قوانین حاکم بر کشور اعم از قانون اساسی، قوانین عادی و تکمیلی، آئین نامه‌های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه ضوابط قانونی حاکم بر انجام موضوع فعالیت موضوع این ضوابط و مقررات می‌باشد.

لازم به ذکر است؛ قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

شرایط و تعهدات عمومی سامانه

 • سامانه صالح آباد صرفاً محلی برای درج آگهی‌ها بوده و به عنوان فروشگاه فعالیت نمی‌نماید و تنها خریدار و فروشنده را بدون واسطه در ارتباط مستقیم با یکدیگر قرار می‌دهد، لذا بررسی کیفیت، استاندارد و رعایت قوانین و مقررات کشور جهت فروش و عرضه محصولات و خدمات، قانونی بودن محصولات و خدمات آگهی شده و صحت مضامین آگهی‏‌های کاربران برعهده کاربر می‌باشد. سامانه صالح آباد، کارمندان، مدیران و سهامداران آن هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال محصولات و خدماتی که از طریق بخش‌های مختلف تبلیغاتی خود توسط اشخاص ثالث به عموم عرضه می‌شود، ندارد و صرفاً در حدود قانون، آگهی‌های اشخاص ثالث را در سامانه‏ صالح آباد درج می‌نماید.
 • سامانه صالح آباد هیچگونه مسئولیتی در معاملات فی مابین خریداران و فروشندگان ندارد. بدیهی است سامانه صالح آباد مسئولیتی نیز در قبال از بین رفتن پول، ورود ضرر و زیان، خدشه به حسن نیت یا اعتبار، یا هرگونه خسارت مستقیم یا غیرمستقیم که ممکن است در نتیجه استفاده از سامانه صالح آباد به کاربر وارد آید، ندارد.
 • مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به سامانه صالح آباد ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده­‌ی فرستنده اطلاعات است.
 • مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به سامانه صالح آباد که به واسطه‌­ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و سامانه صالح آباد مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
 • آگهی‌های سامانه صالح آباد با هزینه­‌ی گردانندگان سامانه جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق درخواست حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از سامانه صالح آباد حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به سامانه را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

سامانه تبلیغاتی صالح آباد هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد و تمامی مسئولیت تبلیغ با فروشنده‌ی مسئول آگهی می‌باشد.

تعهدات و شرایط کاربر فروشنده

 • کاربر فروشنده لازم است توجه نماید که ضوابط و شرایط کلی استفاده از خدمات سامانه صالح آباد و «دستورالعمل مربوط به سرویس خرید امن» در خصوص درج آگهی و فروش کالا را رعایت نماید و بدان ملتزم باشد. موارد ذیل نیز باید توسط کاربر فروشنده رعایت گردد:
  • عنوان، توضیحات و سایر اطلاعات آگهی باید کامل و دقیق مطابق با کالایی باشد که کاربر فروشنده قصد فروش آن را دارد.
  • تصاویر آگهی باید واقعی بوده و از خود کالا عکس گرفته شده باشد.
  • کاربر فروشنده تنها مجاز به درج آگهی کالاهای موجودی می‌باشد که مالک آن است.
  • در صورت اتمام موجودی یک کالا، آگهی مربوط به آن نیز باید غیرفعال گردد.
  • در صورت درج آگهی کالا با رنگ بندی متعدد، باید رنگ ها و موجودی آنها در متن آگهی به صورت کامل درج شود. همچنین باید تصاویر کلیه رنگ ها نیز در آگهی قرار گیرد تا خریدار بتواند دقیق تر نسبت به خرید اقدام نماید.
  • هر آگهی تنها باید در مورد یک کالا درج گردد (آگهی ها به تفکیک کالا ثبت گردد.)
  • درج هر توضیحی جز درج اطلاعات محصول و کالا و یا خدمات در محتوای آگهی ممنوع می‌باشد.
 • کاربر فروشنده موظف است کالای فروخته شده را با توجه به نوع و ماهیت کالا و توافقات صورت گرفته با خریدار در بسته بندی مناسب برای ارسال آماده نماید و از طریق سرویس‌های حمل و نقل (باربری) معتبری که کد رهگیری (بیجک) صادر می‌نمایند به آدرس خریدار ارسال نماید. در صورتیکه سرویس حمل و نقل کد رهگیری یا بیجک صادر ننماید، کاربر مشتری موظف است شماره تماس مامور حمل و نقل را در اختیار کاربر خریدار قرار دهد.
 • کاربر فروشنده موظف است از کالای ارسالی با تمام زوایا، مشخصاتش و عملکردش فیلم تهیه نماید تا در صورت بروز ادعای نقص و یا عدم کارکرد و یا عدم تطابق از ناحیه خریدار، بتواند به فیلم تهیه شده استناد نماید. درغیر اینصورت مسئولیت بروز مشکلات احتمالی درصورت ادعای خریدار مبنی بر نقص و یا عدم تطابق و… بر عهده کاربر فروشنده می‌باشد.
 • کاربر فروشنده باید توجه نماید که عدم ارسال کالا در زمان تعیین شده و همچنین لغوهای مکرر به علت تاخیر در ارسال باعث دریافت امتیاز منفی برای کاربر فروشنده در سامانه صالح آباد می‌گردد و در صورت عدم تبعیت از قوانین همکاری توسط فروشنده، این همکاری توسط سامانه به صورت یک طرفه قطع می‌گردد.
 • کاربر فروشنده موظف است کلیه هماهنگی‌های لازم جهت زمان ارسال کالا به خریدار را انجام دهد. در صورتی که کالا در زمان و ساعتی ارسال گردد که خریدار در مقصد نباشد و جهت تحویل حاضر نگردد، کلیه مسئولیت‌های ناشی از برگشت کالا به مبدا و هزینه معطلی بر عهده‌ی کاربر مشتری و یا طبق توافق بین کاربر فروشنده و خریدار می‌باشد و سامانه صالح آباد مسئولیتی در این زمینه ندارد.

عدم اجرای صحیح قوانین درج شده در این صفحه از جانب فروشنده، منجر به قطع یک‌طرفه همکاری توسط سامانه گردیده و فروشنده حق هیچ‌گونه اعتراضی نخواهد داشت.

تعهدات و شرایط کاربر مشتری

 • کاربر مشتری لازم است توجه نماید که ضوابط و شرایط کلی استفاده از خدمات سامانه صالح آباد و «دستورالعمل مربوط به سرویس خرید امن» در خصوص درج آگهی و فروش کالا را رعایت نماید و بدان ملتزم باشد.
 • کاربر مشتری، کالا را از کاربر فروشنده بر اساس اعتماد و اعتبار فروشنده خریداری می نماید و با علم و آگاهی از اینکه صالح آباد هیچگونه مسئولیتی در خصوص کیفیت و کمیت کالا ندارد، کالا را خریداری و دریافت می نماید.
 • کاربر مشتری بهتر است از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.
 • کاربر مشتری باید در نظر داشته باشد صرف معرفی فروشندگان در بسترهای تبلیغاتی صالح آباد دال بر اعتماد صد در صد و بدون قید شرط به فروشنده محصول نیست و شخص وی باید نسبت به پیشبرد مراحل خرید کاملا محطاط و امن رفتار نماید. بدیهی است صالح آباد هیچ گونه مسئولیتی در خصوص رفتار فروشنده و شیوه معامله وی نخواهد داشت.
 • کاربر مشتری حتما می‌بایست پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر، فاکتور رسمی و بیجک باربری و سند گفتگو با فروشنده را حفظ و نگهداری نماید تا در صورت بروز هرگونه مشکلی توان پیگیری و اعاده حقوق نماید. عدم ارائه این موارد در صورت بروز مشکلات به هرگونه‌ای، مانع از اثبات دعوی شخص خواهد بود. 
 • در صورت ایجاد مزاحمت برای شما و یا هرگونه تخلف از سمت فروشنده، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا،‌ از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شده و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید.

سیاست های انتشار آگاهی

سامانه صالح آباد در برابر انتشار آگهی‌ها قوانین و ممنوعیت‌هایی دارد که لازم است هنگام درخواست انتشار حتما مطالعه کرده و رعایت نمایید.

 • انتشار هرگونه آگهی که خارج قلمرو سرزمینی ایران باشد.
 • انتشار هرگونه آگهی که نگهداری، خرید و فروش آن در قلمرو سرزمینی ایران غیرقانونی باشد.
 • انتشار هر گونه آگهی که در لیست کالاها و فعالیتهای ممنوعه قرار دارد.
 • انتشار هرگونه آگهی که شامل عبارات غیر مرتبط با موضوع آگهی باشد.
 • انتشار هرگونه آگهی که شامل محتوای مستهجن، مبتذل و دارای مضمون مخالف عرف، \ و اخلاق حسنه و مقررات حاکم باشد.
 • انتشار هرگونه آگهی که شامل محتوای توهین آمیز و نشر اکاذیب و افترا و نقض حقوق مادی و معنوی اشخاص ثالث یا تعرض به اموال و دارایی ایشان باشد.
 • انتشار هرگونه آگهی با عنوان و یا محتوا نادرست، مبهم و یا گمراه کننده
 • انتشار هرگونه آگهی که مخل آرامش جامعه و یا مغایر با ارزش ها باشد
 • انتشار هرگونه آگهی که در موارد خلاء قانونی به تشخیص نهاد‌های حوزه‌های  تخصصی موقتا دارای محدودیت یا ممنوعیت باشد.
 • انتشار هرگونه آگهی که منجر به نفرت پراکنی،بی احترامی به گروه های قومی و مذهبی و جنسیتی یا نقض ترتیبات حمایتی در خصوص حقوق زنان،کودکان،سالمندان،مهاجران خارجی و سایر موارد مشابه باشد.

لیست کالاها و فعالیت‌های ممنوعه

لطفا توجه شود که بیان مصادیق به صورت غیر حصری و صرفا جهت آشنایی کاربران بوده و عدم ذکر یکی از موارد ممنوع در بخش مصادیق نمی‌تواند موجب حق اعتراض آتی باشد.

 • کالا و خدمات غیر مجاز
 • خرید و فروش موبایل، تبلت، ساعت هوشمند  و سایر موارد جانبی موبایل بدون جعبه
 • خرید و فروش جعبهٔ خالی موارد مشروحه فوق و انواع وسایل سیستم صوتی خودرو و یخچال و  فریزر، ماشین لباسشویی،ماشین ظرفشویی، تلویزیون، جاروبرقی، کولرگازی و اسپیلت، مایکروویو
 • خرید و فروش دستگاه گیرندهٔ ماهواره و تجهیزات مربوط به آن
 • خرید و فروش تقویت‌کنندهٔ آنتن موبایل و شبکهٔ موبایل
 • خرید و فروش در خصوص جمر یا مسدودکنندهٔ سیگنال
 • خرید، فروش و خدمات بیسیم‌های ارتباطی و لوازم جانبی آن
 • خرید و فروش دستگاه استراق سمع، تجهیزات شنود و لوازم جاسوسی
 • خرید، فروش و هر موردی در خصوص مواد دخانی، مخدر، متعلقات آن‌ها و کلیهٔ ابزار استعمال‌ آن و نیز خرید و فروش  آبجو، مشروبات الکلی و ابزار تولید و مصرف آن‌ها
 • خرید و فروش سکه‌های قدیمی و قدمت‌دار
 • خرید، فروش  اسلحه‌های سرد و لوازم دفاع شخصی غیر ورزشی
 • خرید، فروش انواع جنگ‌افزار و سلاح گرم
 • خرید و  فروش انواع مواد محترقهٔ خطرآفرین
 • خرید، فروش فلزیاب، طلایاب، گنج‌یاب، معدن‌یاب، دفینه‌یاب، نقطه‌زن، شعاع‌زن و قطعات آن‌ها
 • خرید، فروش و اهدای تجهیزات هلال احمر و سایر نهادهای عام المنفعه
 • فیلم سینمایی و موسیقی حاوی محتوای مستهجن، مبتذل و غیر مجاز یا با نقض حقوق کپی رایت
 • بازی‌های رایانه‌ای دارای محتوای مجرمانه و فاقد مجوز
 • خرید و فروش بازی های رایانه‌ای دارای محتوای مجرمانه طبق فهرست مصادیق محتوای مجرمانه و بازی‌های ممنوع اعلام شده در سایت بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای http://www.ebazi.org و اصلاحات آتی آن
 • خرید و فروش مربوط به مهره مار، مهره خر، هبهاب و انواع سنگ و مهره ها و هرگونه وسیله با کاربرد خرافه و غیره (طبق دستور کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه)
 • آگهی های مربوط به هرگونه دارو، قرص و آمپول
 • ابزار غیرمجاز جنسی و وسایل پیشگیری

حل و فصل اختلافات

در صورت بروز هرگونه اختلاف فیمابین کاربر و سامانه صالح آباد، طرفین مساعی نموده که موضوع حتی الامکان از طریق مذاکره حل و فصل شود. در این خصوص کاربر متعهد به همکاری با سامانه صالح آباد و ارائه اطلاعات لازم و عنداللزوم حضور در جلسات حضوری یا آنلاین می‌باشد. در صورت عدم حصول توافق ظرف ۱۰ روز از تاریخ اعلام قصد حل اختلاف از طریق مذاکره، سامانه صالح آباد نسبت به تعیین کارشناس رسمی دادگستری متخصص و مستقل اقدام خواهد نمود که با رضایت کاربر نسبت به بررسی موضوع و حل اختلاف اقدام نماید. در صورتی که اختلاف به هر دلیل حل و فصل نشود ، هر یک از طرفین مختار خواهند بود که به مرجع قضایی مراجعه نمایند.


راهنمای خرید امن

سامانه صالح آباد یک پلتفرم تبلیغاتی آگهی محور است که روزانه تعداد بسیار زیادی از آگهی‌های فروشندگان در آن منتشر می‌شود. به همین منظور ما اطلاعاتی را در خصوص خرید امن و ایمن از فروشندگان آنلاین برای شما فراهم آورده‌ایم تا با مطالعه‌ی آن خریدی مطمئن از فروشندگان آنلاین داشته باشید.


برای مشاهده راهنمای خرید امن و اطلاع از شیوه‌های کلاهبرداری و جلوگیری از آن بر روی نوشته راهنمای خرید امن کلیک نمایید.


قوه قهریه (فورس ماژور)

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سامانه صالح آباد هیچ گونه مسئولیتی ندارد. سامانه صالح آباد خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

ارتباط با کارشناسان مجموعه صالح آباد

مراجعین و بازدیدکنندگان گرامی صفحه تماس با ما سامانه تبلیغاتی صالح آباد به منظور ارتباط و تعامل دوطرفه در نظر گرفته شده است و شما می‌توانید نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را با کارشناسان سامانه صالح آباد مطرح کنید.

کارشناسانواحد مربوطهپاسخگویی
کـارشناس تبلیغات و بازاریابیارتباط با واحد تبلیغات و فروش سامانه صالح آبادپاسخگو تلگرام
کـارشــــناس امور فروشندگاناحراز هویت و امور مربوط به فروشندگان همکارپاسخگو تلگرام
روابـــط عمومی و ثبت شکایاتروابط عمومی و امور مشتریان مجموعه صالح آبادپاسخگو تلگرام
کارشناس شبکه‌های اجتماعیپشتیبانی شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تویترپیج اینستاگرام
کارشناس بخش فنی (وبسایت)مشکلات و پیشنهادات فنی را در میان بگزارید.پاسخگو تلگرام
کارشناس فروشندگانپاسخگو تلگرام