فروشندگان لوازم دکوری

تولید و پخش ساعت و دکوری بردیا

حداقل فاکتور: 1999998 تومان
تک و عمده فروشی

پخش لوازم آشپزخانه و دکوری لوکس کیچن

حداقل فاکتور: 2000000 تومان
فقط عمده فروشی

تولید و پخش کسا

حداقل فاکتور: 2000000 تومان
فقط عمده فروشی

گروه تولیدی مصنوعات فلزی آدیوار

حداقل فاکتور: 2000000 تومان
فقط عمده فروشی

پخش لوازم آشپزخانه و دکوری آنلاین دکور

حداقل فاکتور: 2000000 تومان
فقط عمده فروشی

تولید و پخش شلف عرفان

حداقل فاکتور: 2000000 تومان
فقط عمده فروشی

گروه صنعتی موبی دکور

حداقل فاکتور: 2000000 تومان
فقط عمده فروشی

صنعت لوازم دکوری یکی از زمینه هایی است که همواره علاقمندان و خریداران خود را در سراسر سال دارد. در همین راستا ایجاد کسب و کار و آغاز به فروش لوازم دکوری فرصت مناسبی برای راه اندازی تجارت شخصی است. برای تهیه محصولات مورد نیاز خود به عنوان یک عمده فروش و یا مغازه دار، نیازمند دسترسی و ارتباط با تولیدکنندگان و نمایندگان پخش لوازم دکوری دارید. در همین راستا در سامانه تبلیغاتی صالح آباد امکان دسترسی و ایجاد ارتباط با تولیدکنندگان دست اول و مراکز پخش لوازم دکوری را برای شما ایجاد کرده ایم.

نمایندگی تولید و پخش انواع لوازم دکوری در تهران

در سامانه تبلیغاتی صالح آباد تلاش کرده ایم تا امکان دسترسی به مراکز تولید لوازم دکوری در تهران و همچنین مراکز پخش انواع لوزام دکوری از نمایندگی تولید و پخش شلف و استند دکوری تا ظروف تزیینی آشپزخانه را برای شما فراهم کنیم. بدین ترتیب امکان دریافت اطلاعات نمایندگان تولید و پخش لوازم تزئینی منزل، محل کار و محیط زندگی به همراه شرایط ارسال به سراسر کشور در دسترس شماست.

بورس دکوری در تهران کجاست؟ از دکوری آشپزخانه تا اتاق‌های خانه

در شهر تهران بازارهای بزرگ و کوچک متعددی وجود دارد. اما در هیچ‌کدام از بازارها مانند بازار صالح اباد شاهد تنوع حضور پخش عمده لوازم دکوری در تهران نیستیم. در بازار صالح آباد فروش عمده لوازم دکوری محدود به اکسسوری‌‌های تزیینی نمی‌شود. بلکه تعداد بسیاری از نمایندگی تولید تابلو و قاب عکس نیز به‌عنوان فروشنده عناصر دکوراتیو خاص فعال هستند. سامانه صالح آباد دسترسی به بورس دکوری در تهران را بسیار ساده و راحت کرده است و بدون نیاز حضوری و فیزیکی امکان ارتباط با نمایندگان فروش عمده را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد.

صالح آباد، بزرگ‌ترین بازار دکوری تهران و تولید کنندگان لوازم دکوری و تولیدی وسایل تزیینی منزل

فرایند خرید و ارتباط با تولیدکنندگان لوازم دکوری در تهران و سراسر کشور از طریق صالح آباد به سادگی قابل انجام است. با استفاده از کانال تلگرام و یا ارتباط با شماره های اعلام شده از هر فروشگاه، می توانید برای خرید و یا استعلام قیمت اقدام کرده و محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنید.

در سامانه صالح آباد امکان برقراری با عمده فروشی‌های متعدد دیگری از جمله نمایندگان لوازم خانگی، نمایندگان مراکز تولید و پخش لوازم تولد، لوازم آشپزخانه و البسه برای متقضیان محترم در سراسر ایران فراهم شده است.