ساعت کاری بازار صالح آباد

دسته بندی: اخبار
۷ شهریور ۱۳۹۸
ساعت کاری بازار صالح آباد

ساعت کار بازار صالح آباد

ساعت کاری بازار صالح آباد چه زمانی است؟ ساعت کاری بازار صالح آباد تهران در طول ایام هفته در روزهای گرم سال به جز روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ساعت ۸ شب می‌باشد که این مورد در فصول سرد سال، یک ساعت تغییر کرده و از ساعت ۹ صبح الی ۷ شب می‌باشد. عمده فروشان و تک فروشی‌های فعال در این بازار همه روزه به جز ایام تعطیل هفتگی و رسمی در طول این ساعات مشغول فعالیت و ارائه خدمات می‌باشند.

سایر روزهای تعطیل سال نیز ساعت کاری بازار صالح آباد مانند روز‌های جمعه است و در حدود یک سوم فروشگاه‌های این بازار و حومه آن باز می باشد. و اما در ایام عید نوروز نیز بعد از چند روز ابتدایی فروردین ماه، تعداد اندکی از تامین کنندگان کالا در فروشگاه و یا انبار خود حضور دارند و اکثر فروشندگان در تعطیلات نوروزی به سر می‌برند.

توجه : شما می توانید با کلیک بر روی تصویر زیر و عضویت در کانال تلگرام بازار صالح آباد جدیدترین محصولات عرضه شده در این بازار و دیگر بازارهای عمده فروشی کشور را مشاهده کرده و به صورت مستقیم و بدون واسطه با تامین کنندگان کالای مورد نظر خود در ارتباط باشید.

کانال بازار صالح آباد - سامانه تبلیغات آنلاین

ساعات کار بازار صالح آباد در روز‌های پنجشنبه و جمعه :

ساعات کار بازار صالح آباد تهران در روزهای پنجشنبه و جمعه متفاوت است و در نیمسال اول و دوم با یک ساعت تفاوت از سایر روزهای سال خدمات دهی می‌شود. در روزهای پنج شنبه‌ از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۵ عصر (نیمسال اول) پاساژها و تمامی فروشگاه‌های بازار صالح آباد باز است و از این ساعت به بعد آرام آرام به تعداد مغازه‌های بسته بازار اضافه گردیده و در نهایت تا ساعت ۷ عصر تقریبا بازار تعطیل می‌گردد.

در روز‌های جمعه نیز اکثر مغازه‌های عمده فروش و عرضه کنندگان کلی کالا بسته است و پاساژها نیز تا ساعت ۳ عصر آماده خدمات رسانی هستند. اما شما می‌توانید با گردش در میان دست فروشان و عرضه کنندگان دوره گرد کالاهایی با قیمت‌های مناسب پیدا کنید. این فروشندگان مهاجر از فرصت بسته بودن بازار استفاده می‌کنند و کالاهای خود را به مراجعه کنندگان در روز تعطیل بازار عرضه می دارند.


 بازار صالح آباد تهران در نقشه گوگل مپ :

 


  • جهت مسیریابی مستقیم به صالح آباد با پلیکیشن دلخواه روی دکمه‌ی آن کلیک کنید.

 

مقالات مرتبط

۱۹ خرداد ۱۳۹۸
آدرس بازار صالح آباد

آدرس بازار صالح آباد

آدرس بازار صالح آباد تهران آدرس ۱ : بزرگراه آزادگان (غرب به شرق)، مابین بزرگراه شهید کاظمی و بزرگراه بهشت زهرا...

ادامه مطلب
۲۰ دی ۱۳۹۷
کانال تلگرام عمده فروشی صالح آباد

کانال تلگرام بازار صالح آباد تهران

کانال تلگرام بازار صالح آباد – عمده فروشی آنلاین با مشاهده روزانه و جستجو در کانال تلگرام و پیج...

ادامه مطلب
۲۶ خرداد ۱۳۹۸
پخش لوازم دکوری صالح آباد

لوازم دکوری صالح آباد

لوازم دکوری بازار صالح آباد در این مطلب سعی داریم تا به معرفی محصولات و لوازم دکوری عرضه شده...

ادامه مطلب

نظرات کاربران