معرفی محصولات روز بازار صالح آباد در کانال تلگرام @salehabad

سرای مشیر خلوت بورس چمدان و لوازم خرازی در تهران

30 خرداد 1403
سرای مشیر خلوت بورس چمدان و لوازم خرازی در تهران

امروز به سرای مشیر خلوت در قلب بازار بزرگ؛ بورس لوازم خرازی، کیف، کوله‌پشتی و چمدان سفر خواهیم کرد؛ اگر به دنبال معدن لوازم خرازی یا بورس چمدان و انواع کیف و کوله‌پشتی هستند و می‌خواهید جایی را پیدا کنید که تنوع بالایی از انواع لوازم خرازی یا کیف و چمدان در آن وجود داشته باشد این مقاله را از دست ندهید!

امروز قصد داریم در ادامه این مقاله به معرفی سرای مشیر خلوت، محصولات موجود، آدرس و نحوه دسترسی به آن و همچنین خرید اینترنتی از بازار مشیر خلوت بپردازیم. لطفاً تا انتها با ما همراه باشید.

راهنمای مطالعه متن:


سرای مشیر خلوت چه نوع محصولاتی دارد؟

سرای مشیر خلوت پاساژی است دارای دو دالان که در هر دالان سه‌طبقه (با زیرزمین) وجود دارد. در طبقه زیرین همکف فروشگاه‌ها در زمینه فروش کیف، کوله‌پشتی و چمدان مسافرتی فعالیت دارند و دوطبقه دیگر بورس لوازم خیاطی و خرازی بازار تهران به شمار می‌روند.

در این قسمت محصولات سرای مشیر خلوت به حضورتان معرفی شده‌اند:

خرازی و لوازم خیاطی

  • لوازم بافتنی شامل انواع میل بافتنی و کاموا
  • لوازم هنرهای دستی شامل لوازم چرم‌دوزی، نمد دوزی، کچه دوزی، لوازم گل‌دوزی، عثمان دوزی، گلسازی، لوازم کوبلن، مهره‌ تزیینی، لوازم سرمه‌دوزی، تکه‌دوزی، وسایل تریکو و فرشینه و بسیاری از موارد مشابه دیگر.
  • انواع نگین و سنگ زینتی و لوازم ساخت بدلیجات
  • انواع چسب مانند چسب چوب، قطره‌ای، حرارتی، نواری، ماتیکی، آهن، آکواریوم و…
  • لوازم پرده، لوازم لباس زیر، انواع تور و روبان، انواع قرقره و نخ، سوزن، قیچی، متر، لایی، جعبه خیاطی، صابون، رولت، دفتر خیاطی، زیپ، کش، یقه آماده، انواع دکمه، پشم‌شیشه و…، پیستوله، خط کش و…

برای دسترسی به عمده فروشان لوازم خیاطی کلیک کنید! 

وسایل عقد و عروسی

لوازم تاج عروس مانند مروارید، سنگ، پولک، اکلیل و منجوق، وسایل و تزیینات مربوط به لباس عروس و بسیاری از لوازم مشابه در سرای مشیر خلوت به‌صورت تک و عمده موجود است.

کیف، کوله‌پشتی و چمدان

در زیرزمین پاساژ مشیر خلوت تعداد زیادی عمده‌فروشی کیف، انواع کوله‌پشتی کوهنوردی، کوله‌پشتی مخصوص لپ‌تاپ، کوله مخصوص استفاده روزمره، کوله مسافرتی، انواع چمدان مسافرتی کوچک و بزرگ فعالیت دارند. در برخی از این فروشگاه‌ها فروش تکی کیف، کوله و چمدان نیز وجود دارد که معمولاً روی شیشه مغازه این موضوع به مراجعین اطلاع داده می‌شود.

در سایت بازار صالح آباد؛ فروشندگان عمده کیف و کوله را پیدا کرده و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

سرای مشیر خلوت چی داره؟


آدرس دقیق سرای مشیر خلوت

این پاساژ در آدرس زیر در بازار تهران واقع شده است:

تهران – خیابان پانزده خرداد – حدفاصل چهارسوق بزرگ و کوچک – سرای مشیر خلوت

نحوه دسترسی با وسایل نقلیه عمومی

برای دسترسی به سرای مشیر خلوت می‌توانید از تمامی وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس، مترو و تاکسی و همچنین وسایل نقلیه شخصی استفاده کنید. در هنگام استفاده از وسیله نقلیه شخصی باید این موضوع را در نظر داشته باشید که این منطقه در محدوده طرح ترافیک قرار دارد. از هر وسیله نقلیه عمومی بخواهید برای رفتن به این قسمت از بازار تهران استفاده کنید، باید خود را به خیابان پانزده خرداد که خیابان اصلی بازار است برسانید. بعد از حرکت در راسته اصلی به ورودی چهارسوق وارد شوید و از آنجا خود را به مشیر خلوت برسانید.

اگر با خودروی شخصی به این بازار سفر کردید استفاده از اپلیکیشن‌های مسیریابی (بلد، نشان، ویز و گوگل مپ) کمک زیادی در مسیریابی خواهند کرد. تنها لازم است روی هریک از آن‌ها کلیک کنید تا ‌ترین مسیر برای رفتن به سرای مشیرخلوت را به شما نشان دهد.

Balad-button google-map

دسترسی با مترو

با استفاده از خط یک مترو می‌توانید در یکی از ایستگاه‌های مترو خیام و یا پانزده خرداد پیاده شده و بعد از حدود ده دقیقه پیاده‌روی خود را به سرای مشیر خلوت در بازار تهران برسانید.

دسترسی با اتوبوس BRT

اگر می‌خواهید از اتوبوس BRT برای رسیدن به بازار مشیر خلوت در خیابان پانزده خرداد استفاده کنید، باید از طریق ایستگاه چهارراه مولوی، ایستگاه امام خمینی و ایستگاه منیریه خود را به خیابان پانزده خرداد برسانید. این که در کدام ایستگاه پیاده شوید، بستگی به مبدأ شما دارد.

دسترسی با تاکسی

تقریباًَ از همه جای شهر تهران امکان دسترسی به بازار با تاکسی وجود دارد. از هر نقطه‌ای که سوار می‌شوید، باید خود را به میدان امام خمینی (توپخانه) برسانید و از آنجا به کمک وسایل نقلیه موجود و یا پیاده به سمت بازار پانزده خرداد حرکت کنید. در داخل خیابان به سمت چهارسوق بزرگ بروید تا به مشیر خلوت برسید.

سرای مشیر خلوت کجاست


ساعت کاری بازار مشیر خلوت

مغازه‌های مشیر خلوت در روزهای عادی هفته (شنبه تا چهارشنبه) از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۵ فعال هستند. این بازار در روزهای جمعه و روزهای تعطیل رسمی فعالیتی ندارد.

همه چیز درباره بازار بزرگ تهران را اینجا بخوانید!


جمع‌بندی

در این مقاله به معرفی سرای مشیر خلوت در بازار تهران پرداختیم. این پاساژ دارای دوطبقه و یک زیر‌زمین است که در آن فروشندگان کیف، کوله‌پشتی و چمدان و همچنین لوازم خیاطی و خرازی فعالیت دارند. اغلب فروشندگان در این سرا عمده‌فروش هستند؛ البته در برخی از مغازه‌ها محصولات به‌صورت تک‌فروشی هم عرضه می‌شوند. لوازمی که در این سرا عرضه می‌شوند شامل لوازم مربوط به هنرهای دستی، لوازم خیاطی از قبیل دکمه، زیپ، تور، خرج کار، روبان، سنگ، مروارید، ملیله و منجوق و همچنین انواع کیف، چمدان و کوله‌پشتی هستند.

ضمن سپاس از همراهی شما تا پایان مقاله خواهشمندیم اگر تجربه خرید لوازم خرازی یا کیف و چمدان از سرای مشیر خلوت را دارید، در قسمت دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

خرید آنلاین از بازار مشیر خلوت


سؤالات متداول

بازار مشیر خلوت چی داره؟

این بازار به‌عنوان بورس لوازم خیاطی و خرازی و همچنین انواع کیف، کوله‌پشتی و چمدان در بازار تهران شناخته می‌شود. همچنین در برخی از فروشگاه‌های آن شما می‌توانید لوازم عقد و عروسی و هر چیزی که مربوط به عروس است بیابید. لازم به ذکر است که اینجا مرکز عمده‌فروشی است و در برخی موارد هم اجناس به‌صورت تک عرضه می‌شوند.

بازار مشیر خلوت جمعه‌ها بازه؟

این بازار در روزهای جمعه و سایر روزهای تعطیل بسته است و مغازه‌های آن فعالیتی در این روزها ندارند.

بازار مشیر خلوت تهران کجاست؟

سرای مشیر خلوت در آدرس تهران – خیابان پانزده خرداد – حدفاصل چهارسوق بزرگ و کوچک واقع شده است.

مقالات مرتبط

17 اردیبهشت 1401
بازار عباس آباد بازار بزرگ تهران

بازار عباس آباد بازار بزرگ تهران

بازار بزرگ تهران، یکی از بزرگترین بازارهای ایران، در پایتخت و در منطقه ۱۲ واقع شده است. وسعت این...

ادامه مطلب
1 تیر 1401
بازار عودلاجان بازار بزرگ تهران

بازارچه عودلاجان؛ تنوع بی‌نظیری از صنایع دستی

تصور کنید در میان شلوغی‌ها و همهمه بازار تهران، چشمتان به مکانی تاریخی می‌خورد که کارهای هنری و صنایع...

ادامه مطلب
30 مهر 1402
حسن آباد؛ راسته اصلی خرید نخ و کاموا در تهران

حسن آباد؛ راسته اصلی خرید نخ و کاموا در تهران

شاید برایتان عجیب باشد؛ اما نخ و کاموا هم از کالاهایی هستند که در تهران دارای بورس خاص خود...

ادامه مطلب

نظرات کاربران